به نام خدا


حرف اضافیامروز عصر ، دوز دوم واکسن کرونا  را تزریق کردم  .  از امروز نهایتا تا چند ماه دیگه در خدمت شما مخاطبین می باشم . حالم اصلا خوب نیست . گرچه مرک و زندگی دست خداست و هیچکس جز خدا نمی داند که لحظه ی مرگ دقیقا چه زمانی می باشد اما می توانم حدس بزنم که من نیز به زودی به جرگه ی درگذشتگان ناشی از تزریق دوز دوم واکسن کرونا بپیوندم .


لذا با توجه به اینکه حالم اصلا خوب نیست و احتمال دارد چند ماه دیگه از دنیا بروم خواستم چند کلامی را بعنوان حرفهای پایانی یا حرف اضافی با شما در میان بگذارم .حقیقت اش را بخواهید . این پست واقعا آخرین پست وبلاگ وحیدمی خواهد بود . زیرا بعد از مرگ ام ، هیچکس دیگری حاضر نمی شود بعنوان نویسنده ، مطالب بعدی این وبلاگ را نوشته و منتشر نماید .


بله درست فهمیدید ، این پست آخرین پست وبلاگ وحیدمی است .


لذا می خواهم مقداری حرف اضافی بزنم و از شما حلالیت بگیرم و برای همیشه از خدمت شما خواهران و برادران ، خداحافظی نمایم  .


حرف اضافی :


1- به دلیل مشکلات مالی و خالی شدن تمام حسابهای بانکی ام و اتمام شارژ اینترنت  ، قادر به آپلود فایلهای جدید نیستم . از این بابت متاسفم . لذا دیگه هیچ نوع فایل را نمی توانم اپلود نمایم زیرا هیچ پولی برایم باقی نمانده است . این اخرین شارژ اینترنت است و ته مانده ی پول را باید صرف خورد و خوراک و درمان بنمایم .


2- بدلیل کسالت و بیماری ، حوصله ی سرو کله زدن با هیچکس را ندارم لذا تا پایان عمر ، نمی توانم با هیچکس ارتباط برقرار کنم در نتیجه ، بخش کامنتهای وبلاگ وحیدمی تا ابد بسته خواهد ماند . از این بابت شرمنده هستم و از اینکه نمی توانم به کامنتهای شما جواب دهم پیشاپیش عذرخواهی می نمایم .3- تمام مطالب وبلاگ وحیدمی و سایر وبلاگهایم ، فقط نظر شخصی بوده اند و اصرار ندارم که این نظرات درست بوده اند . ممکن است برخی از نوشته ها و نظرات شخصی و نوشته های این وبلاگ و سایر وبلاگهایم ، درست نبوده باشند . لذا تمام مطالب و پستهای وبلاگ وحیدمی را خصوصا مطالب سیاسی و اقتصادی و فرهنگی  و جنجالی  ( خصوصا مطالبی که علیه رهبر ایران نوشته ام  )  را صرفا بعنوان نظر و عقیده ی شخصی در نظر بگیرید و حساس نشوید  و بی اعتنا باشید .   من فقط نظر شخصی ام را نوشته ام و هرگز تاکیدی بر صحت نظرات ام ندارم .
4- شاید بد نباشد بدانید که  مرد حنجره دریده  که تعدادی از آثارش را در پستهای قبلی  آپلود کردم  و آخرین اثرش را در پست  " مرد حنجره دریده "    آپلود کردم ، خودم بودم !!!


https://vahidmy.blog.ir/post/TheMostCompleteVoiceبله  تمام این آثار ( آواز و تلاوت قرآن ) که تحت عنوان  " کاملترین صدای جهان " به شما معرفی کردم همگی کار خودم بودند . یعنی اینها صدای خودم بودند .  نشان به این نشان که در پست قبلی ، گفتم اگر این آثار را بازنشر کنید هیچ مشکلی برایتان پیش نمی آید زیرا صاحب این آثار اهل شکایت و دادخواهی نیست .

بله من در زندگی ام هیچوقت از دست هیچکس به هیچ جایی شکایت نکردم و گذشت کردم و سعی کردم خطاهای مردم یا ادارات یا سازمانها را فراموش کنم .


ما خانوادگی ، اهل عفو و گذشت هستیم و از حق خودمان گذشته ایم و می گذریم و هرگز از کسی شکایت نکرده ایم . 


لذا من نیز هرگز از هیچکس شکایت نمی کنم . پس با  خیال راحت ، این آثار را  که تحت عنوان  " کاملترین صدای جهان "  در این وبلاگ  آپلود کردم را بازنشر نمایید . زیرا صاحب تمام این صداها  خودم بودم .


بله شما عملا صدای مرا شنیدید و دانلود کردید . این صداهای عجیب و غریب متعلق به من بودند .


مرد حنجره دریده کسی نبود جز خودم .


ولی از آنجاییکه بیمار و کسل هستم و حالم خوب نیست بعید می دانم بتوانم بازهم صدای نکره  و زشت خودم را آپلود نمایم .


بهرحال به زودی از شر من و افکار و عقاید و نوشته ها و صداهای زشت ام خلاص می شوید . 


من ادعا می کنم که صاحب کاملترین صدای جهان هستم .  اما این ادعا درست نیست .  اگر خواستید در این مورد با کارشناسان موسیقی مشورت نمایید . 


+


من صرفا برای بیان اسرار هگز ادیتورها و احیای زبانهای ماشین و اسمبلی  ، به دنیای وبلاگنویسی وارد شدم . از انجاییکه  پروژه ی بیان اسرار هگز ادیتورها و برنامه نویسی با هگز ادیتور با شکست مواجه شد و بدلیل اینکه هرچیزی که لازم بود را در مورد زبان اسمبلی  بیان کردم لذا  دیگه هیچ مطلبی در این مورد نخواهم نوشت .


لذا دیگه دلیلی نمی بینم که به وبلاگنویسی ادامه دهم . زیرا تنها دلیل من برای وبلاگنویسی معرفی قابلیتهای زبانهای ماشین و اسمبلی بود .  حالا دیگه هیچ دلیلی برای ادامه ی وبلاگنویسی نمی بینم .


ماموریت ام در قبال احیای زبانهای ماشین و اسمبلی به پایان رسید .کلام آخر : من ضد انقلاب و ضد دین نیستم . من فقط نظر شخصی ام را نوشته ام  و کشورم ایران را واقعا دوست دارم . من فقط دغدغه داشتم و هیچگونه دشمنی با هیچکس و هیچ چیز نداشتم .  پس لطفا برچسب ضد انقلاب و وطن فروش و خائن به من نزنید . هرچند که از قدیم گفته اند : مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است .


در پناه خدا و قرآن و اهل بیت (ع) باشید .


خب دیگه خداحافظ برای همیشه .

+

+

وبلاگ وحیدمی . وحید محمدی


https://vahidmy.blog.ir