به نام خداa suspect domainsدامنه های خطرناک و مشکوکای فرزندان آدم !!  آیا به شما نگفتم : این خداحافظی ها را جدی نگیرید ؟؟؟!!!


با اقتباس از این آیه ی قرآن :


ای فرزندان آدم آیا به شما نگفتم که شیطان ، دشمنی آشکار و بزرگ برای شماست ؟؟؟من مجددا برگشتم زیرا  نه فقط آی پی  بلکه دامنه و سایت خطرناک نیز داریم . وظیفه ی خود می دانم که  دامنه های خطرناک را نیز به شما معرفی نمایم .


برخی از این دامنه های خطرناک ، ظاهرا سیستم وبلاگدهی هستند . مثل بیگ بلاگ با دامنه ی  bigblog.ir


https://bigblog.ir


سیستم وبلاگدهی بیگ بلاگ ، از روی مطالب وبلاگ وحیدمی کپی برداری می کند . تا اینجا هیچ اشکالی ندارد زیرا خودم رسما مجوز کپی برداری و بازنشر را به تمام افراد حقیقی و حقوقی سرتاسر جهان ، داده ام  


بنابراین هرگونه کپی برداری و بازنشر قانونی و بی خطر از روی مطالب وبلاگ وحیدمی  ، کاملا بلامانع و آزاد است . فقط به شرطی که با آبرو و اعتبار وبلاگ وحیدمی و سایر وبلاگهای اینجانب بازی نکنید و مرا بدنام ننمایید .
مشکل از جایی شروع می شود که  شما  بعنوان بازدید کننده ، یک پست را که قبلا توسط وبلاگ وحیدمی تولید و منتشر شده است را به جای اینکه  در گوگل از طریق وبلاگ وحیدمی بازدید کنید از طریق این سیستم وبلاگدهی به ظاهر قانونی  بازدید می کنید .


من خودم پست  " مرد حنجره دریده  "  را از طریق گوگل  و از البته سایت  بیگ بلاگ  باز کردم و شاهد یک اتفاق خطرناک یعنی پاپ آپ و پنجره های ناخواسته بودم !!!


( درواقع ، کلمه ی کلیدی " مرد حنجره دریده  " را در گوگل ، جستجو کردم و به سایت بیگ بلاگ برخورد کردم و کنجکاو شدم و به این سایت مشکوک ، وارد شدم . شما این اشتباه را تکرار نکنید .


آدرس پست مربوط به کلمه ی کلیدی  مرد حنجره دریده :


https://vahidmy.blog.ir/post/TheMostCompleteVoiceمنحصرا از آدرس بالا  ، سعی کنید کلمات کلیدی جالب را پیدا نمایید . مراقب جستجوهایتان در گوگل و بینگ  و ... باشید . )
همه می دانیم که پنجره های بازشو و پاپ آپ یک دام است که هکرها و مجرمین سایبری پهن می کنند و خلاص شدن از شر این پاپ آپها کار هر کسی نیست .  من با هزار بدبختی توانستم از شر پاپ آپهای خطرناک  سایت بیگ بلاگ  خلاص شوم .


بنابراین سایت بیگ بلاگ که مدعی است تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است عملا توسط یک یا چند هکر و مجرم سایبری طراحی شده و سیستم تان را به بدافزار آلوده می کند .


گول ظاهر این سیستم که مدعی است سیستم وبلاگدهی و تابع قوانین است را نخورید . این یک سایت فیک و جعلی و نوعی فیشینگ می باشد .لیست دامنه ها و سایتها و وبلاگهای خطرناک :


بیگ بلاگ :


https://bigblog.irنوع خطر : پنجره ی بازشو ( پاپ آپ ) و قفل کردن سیستم بازدید کننده و ارسال بد افزار به سیستم قربانی .  فیشینگ  و کلاهبرداری


لطفا در این مورد با پلیس فتا  و سایر مراجع قانونی تماس گرفته و این سایت جعلی را به عنوان دامنه یا سایت خطرناک  معرفی نمایید  .+


سایت بولگ :


سایت بولگ را دو سال پیش در وبلاگ گلاسری به شما معرفی کردم .  ظاهرا سایت بولگ یک سیستم اشتراک محتوا می باشد ولی نیست . یک سیاه چاله است  .  سایت بولگ توسط علیرضا آهنی هکر کلاه سیاه و مجرم سایبری  و دوستان اش طراحی شده و اطلاعات حساس تان را سرقت می کند . 


سایت بولگ :

https://bolg.ir
بروزرسانی :


سایت بولگ به آدرس  bolg.ir از دسترس خارج شده است . من از طریق هیچکدام از مرورگرها ( اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس ، گوگل کروم ، و...) تحت ویندوز ،  نتوانستم به سایت بولگ دست یابم .


حدس می زنم مالک سایت بولگ از این افشاگری و البته نخستین افشاگری مربوط به دوسال پیش ، باخبر شده و سایت خود را بطور کامل جمع کرده و مخفی شده است .


این ثابت می کند که سایت بولگ یک سیاهچاله ی خطرناک بود و همان بهتر که از دسترس خارج شده است . 


با این وجود ، نباید غفلت کرد و هرگز نباید هکرها را دستکم بگیرید . هکرها تا دقیقه ی 90 می توانند به ما گل بزنند پس حواستان را جمع کنید تا یک وقت از هکرها  رکب نخورید !


تاریخ بروزرسانی  :

سه شنبه 25 آبان 1400 شمسی ساعت  8 و 12 دقیقه شب  ) 
+هشدار امنیتی :


برای ورود به وبلاگ وحیدمی منحصرا از آدرس زیر وارد شوید :


https://vahidmy.blog.ir هر دامنه ی دیگری که به انتهای این آدرس چسبیده باشد ،  مشکوک است . 


به عبارت دیگه :  اگر دامنه ی وبلاگ وحیدمی ، چیزی به جز blog.ir باشد یعنی چیزی شبیه به  vahidmy.bigblog.ir  باشد بدانید که این دامنه ، کاملا جعلی و ساختگی و خطرناک است زیرا وبلاگ وحیدمی منحصرا توسط سایت بلاگ به ادرس  blog.ir سرویسدهی می شود و سایر سرویسهای وبلاگدهی هرگز  وبلاگ  وحیدمی را سرویسدهی نمی نمایند .


بنابراین دامنه ی وبلاگ وحیدمی منحصرا به شکل  vahidmy.blog.ir  می باشد و سایر دامنه ها کاملا جعلی و ساختگی می باشند .


وبلاگ وحیدمی منحصرا از دامنه ی blog.ir و به شکل vahidmy.blog.ir   استفاده می کند و سایر دامنه ها از جمله bigblog.ir  ، کاملا بی اعتبار و حتی خطرناک هستند .   مراقب باشید .
چندین سایت مشکوک  را دیدم که سعی دارند وبلاگ وحیدمی را بدنام و بی اعتبار نمایند . اما کور خوانده اند .  من اسامی این سایتهای مخرب را افشا می کنم  تا کاربران بدانند که این سایتها  دشمن وبلاگ وحیدمی و سایر وبلاگهای بلاگ بیان می باشند و همگی خطرناک بوده و از حملات فیشینگ و فریب استفاده می نمایند .


سایر دامنه های خطرناک را به مرور زمان افشا خواهم کرد .


هشدار :

وبلاگ وحیدمی هرگز مسئول رفتارهای مشکوک سایتهای کپی کننده و سیستم های وبلاگدهی و سایر سایتها و وبلاگها نیست و هرگز رفتارهای به ظاهر قانونی اما غیرقانونی این سایتها را برگردن نمی گیرد .


لطفا کلمات کلیدی وبلاگ وحیدمی را تنها از آدرس اصلی وبلاگ وحیدمی جستجو کنید .


از جستجوی کلمات کلیدی در سایر دامنه ها که به اینجانب وحید محمدی  هیچ ارتباطی ندارند و مدام دم از قوانین جمهوری اسلامی می زنند و خودشان را قانونی و انقلابی  جا می زنند،   خودداری نمایید . 


سایتهایی همچون بولگ و بیگ بلاگ  اتفاقا غیرقانونی هستند و برخلاف قانون جرایم رایانه ای رفتار می کنند  . پس گول شعارهایشان را نخورید و هوشیار باشید .


هکرها بدانند :  وحیدمی ، متهم می کند .


برداشتی آزاد از فیلم سینمایی  " کمیسر متهم می کند " . مربوط به مبارزات کمیسر پلیس با گروههای مافیایی ایتالیا ( مافیای مواد مخدر  و سلاح و کشتار مردم بی دفاع ایتالیا )  .


این فیلم بارها در دهه ی 60 شمسی از تلویزیون ایران پخش می شد.
+

من نیز با یک مافیای خطرناک درحال مبارزه هستم :


مافیایی به نام لینوکس و هکرها و جرایم سایبری+

+

وحید محمدی وبلاگ وحیدمی 


https://vahidmy.blog.irمنتظر پستهای بعدی و هشدارهای بعدی وبلاگ وحیدمی باشید .