بنام خدا


بزرگترین  خائن و وطن فروش را بشناسید : خودتان می دانید چه کسی بزرگترین خائن و وطن فروش و نفوذی است ولی لازم است او را در این  ایام هجوم  کرونا  و  البته  لشکر  چند میلیاردی  ملخ ها  بهتر  بشناسید 


او کسی است که در طول این دو ماه  در  سوراخ موش مخفی شده بود و حالا  می گوید کسب و کارها نباید تعطیل شود و همه باید به سر کار بروند و بشدت با قرنطینه کردن تهران و قم  مخالفت کرد و می کند زیرا می خواهد آمار مرگ و میر بالا برود و نسل کشی را  ادامه دهد . 


کلیدساز  را  می گویم !   بله  رئیس جمهور  تنبل و مفتخور و بی خیال ایران جناب آقای روحانی ،  عامل نفوذی دشمن و خائن  و وطن فروش و مجری نسل کشی در ایران است .  هرگز به چرندیات این مردک بی شرف و  خائن  وطن فروش   ضد ایرانی  گوش  نکنید و در خانه هایتان بمانید تا زنجیره ی انتقال ویروس کرونا قطع شود. 


حسن روحانی  یک خائن پست فطرت و بی شرف است . او دشمن فناوری صلح آمیز هسته ای بوده و هست و خواهد بود .  ای   مردم  چرا  به  یک  خائن وطن فروش  نسل کش  بی وجدان  رای دادید تا رئیس جمهور شود ؟؟؟؟!!!! 


به شعارهای این  مردک بی وجدان گوش نکنید . او یک مترسک است . عامل نفوذی  آمریکا  و  اسرائیل است .  


دکتر حسن روحانی  باید  بواسطه ی خیانت به  مملکت  و نابودسازی فناوری هسته ای  ایران  و  کمک به انتشار ویروس  کرونا  و قطع کردن  یارانه ی مردم مستضعف و فقیر ایران   و  تحمیل کردن برجام ننگین بر ملت ایران و نابود کردن سرمایه های مردم در قمارخانه ی بورس اوراق بهادار ایران و ورشکسته کردن تمامی سهامداران بورس  و افزایش وحشتناک قیمت کالاهای اساسی و حیاتی مردم و عوامفریبی در قضیه ی بورس و نابود کردن نقدینگی و  خالی کردن حسابهای بانکی مردم بد بخت و فساد اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اخلاقی و خیانت به کشور هرچه سریعتر  در دادگاه عالی انتظامی  محاکمه  و  اعدام  شود. 

  بله درست فهمیدید شیخ حسن روحانی رئیس جمهور جنایتکار و فاسد  و بی بندوبار و خونریز و مکار و حرامزاده ی ایران باید یا تیرباران شود یا به طناب دار اویخته شود تا دفعه ی بعد هیچکس جرات نکند  نامزد پست ریاست جمهوری شود .بله  اعدام  و نه  زندان .  باید این  مسوولین فاسد و بی وجدان  و  حرامزاده و جنایتکار  در  دادگاه  نظامی  به  اعدام  محکوم شوند. 


بورس را همین روحانی بیشرف و حرامزاده نابود کرد .   خدا لعنت اش کند  . سرمایه های مردم بدبخت  در بورس اوراق بهادار که یک قمارخانه ی دستوری است  به خاکستر تبدیل شد . لعنت خدا و نفرین ملائکه بر شیخ حسن روحانی رئیس جمهور فاسد و خونریز و مکار ایران .
هجوم لشکر ملخ ها  را  فراموش نکنید . یک قحطی بزرگ در انتظار ماست. 


این دولت فاسد مدام برای بی کفایتی اش بهانه می آورد . 


بهانه ی دیروز :  آمریکا 


بهانه ی امروز :  کرونا  


بهانه ی فردا :  ملخ ها  


مرگ بر شیخ حسن روحانی رئیس جمهور  فاسد و خیانتکار و جنایتکار ایران .


به عقیده ی من باید شیخ حسن روحانی و تمامی وزرای کابینه اش اعدام شوند تا بساط این حکومت جنایتکار و فاسد  برچیده شود .

+

موضوعات وبلاگ وحیدمی :

من  در تمامی پستهای وبلاگ وحیدمی ، سعی می کنم لااقل یک اشاره ای به موضوعات این وبلاگ داشته باشم . به همین دلیل برای تمامی پستهای این وبلاگ ،  تمام جعبه های موضوعات  وبلاگ  شامل  Idea ،  Assembly  ،  vahidmy  ، Music  ، Binary ، OS ، Weblog ، IT   ؛  را تیک می زنم که البته در دنیای وبلاگنویسی،  این رفتار ؛   کاری مضحک  و بی معنا و غیرحرفه ای محسوب می شود  ولی من به این قواعد و استانداردهای وبلاگنویسی اهمیت نمی دهم و دوست دارم هرطور که دلم می خواهد وبلاگنویسی نمایم و آزاد باشم . لذا  همینقدر که یک اشاره ی کوچک به این موضوعات در همین پاراگراف شد ،  از نظر خودم ، کافی است !!

من تافته ی جدابافته هستم و به سبک خودم وبلاگنویسی می نمایم  و به استانداردهای دنیای وبلاگنویسی اهمیت نمی دهم و برایم مهم نیست که مخاطبان پشت سرم چه می گویند . من به اشتهای مردم غذا نمی خورم و نگران حرف و حدیثهایی که مردم پشت سرم در می آورند نیستم و بی خیال و خونسرد هستم .

من رسومات  کهنه ی دنیای  وبلاگنویسی و مرزهای علم را جابجا می کنم !!

از نظر من ضرورتی ندارد که محتویات یک پست با موضوع مربوطه همخوانی داشته باشد لذا مجبور نیستم در تمام پستها در رابطه با  موضوعات وبلاگ ام  ، مطلب بنویسم . همینقدر که در همین پاراگراف که در تمام پستها انرا کپی  و الصاق می نمایم ، به این موضوع اشاره کردم از نظر خودم کفایت می کند !!


از نظر شما اینکار نوعی ترول گری و اسپم سازی است ولی من اهمیت نمی دهم که اینکار اسپم می باشد یا نه . می توانید پشت سرم هرچه قدر خواستید حرف بزنید و مرا مسخره کنید و به من بخندید ولی من اصلا اهمیت نمی دهم  .


این پاراگراف در تمامی پستهای وبلاگ وحیدمی  توسط خودم ، عینا الصاق و تکرار می شود .


+

وحید محمدی . وبلاگ وحیدمی


Https://vahidmy.blog.ir


بروزرسانی

براثر حملات سایبری به وبلاگ وحیدمی ؛ تمام کامنت های کاربرها و پاسخ های من به کاربرها  ؛ حذف شدند 


لعنت خدا و نفرین ملائکه بر هکرها و اتکرها و مجرمان سایبری . 


تاریخ بروزرسانی 


یکشنبه مورخ 29 مرداد 1402 خورشیدی 


نکته : 

آدرسهای  آخرین پست وبلاگ وحیدمی را در زیر مشاهده می فرمایید . 
در پناه خداوند متعال عظیم الشان باشید 

ِ

الهم  عجل  لولیک الفرج . امضای همیشگی اینجانب  در جهت تایید صحت و درستی مطالب وبلاگهایم   : 


وحید محمدی . وبلاگ  وحیدمی 


https://vahidmy.blog.ir

https://vahidmy.blog.ir/archive


https://vahidmy.blog.ir/post/764