به نام خدا


RosAsmFull  


کاربران عزیز . سلام . طبق وعده ای که داده بودم امروز شنبه 27 شهریور 1400 شمسی ، کاملترین و جامعترین پکیج اسمبلر  RosAsm را تحت عنوان RosAsmFull  با حجمی بالغ بر 160 مگابایت برای شما آپلود کرده ام که لینک دانلود این فایل را می توانید در همین پست و یا در وبلاگ وحیدمو  مشاهده نمایید . 

کافیست این لینک را در نوار آدرس بالای مرورگرتان وارد کرده و کلید  Enter را فشار دهید تا فایل ، دانلود شود . 


مشخصات فایل:


نوع فایل : فشرده


پسوند :  zip


حجم : 164 مگابایت 


محتویات : تمام نسخه های قدیم و جدید اسمبلر RosAsm به همراه برنامه های نمونه و مستندات آموزشی همراه با چند عدد مستند مربوط به  پردازنده ی اینتل . 

و چند فایل مربوط به بهینه سازی کد در زبانهای سی و اسمبلی .  ضمنا پنجره ی debugger  هم اکنون در تمام نسخه های RosAsm  بخوبی اجرا و نمایش داده می شود . 


من تا حد امکان سعی کردم مشکلات فنی اسمبلر  RosAsm را حل کنم . از آنجاییکه این اسمبلر توسط یک هکر فرانسوی طراحی و ساخته شده است و من به مستندات اصلی مربوط به طرح این اسمبلر دسترسی ندارم و نمی دانم که طراح این اسمبلر مستندات مربوط به طراحی این اسمبلر را در کجا قرار داده است و با توجه به اینکه سایتهای این اسمبلر مجددا فیلتر شدند لذا  کار خاصی از دست من برنمی آید و نمی توانم ساختار این اسمبلر را اصلاح نمایم . 


شاید شما که برنامه نویس حرفه ای هستید بتوانید این مشکل را حل کنید . بهرحال من یک تایپست ساده هستم و کاری از من برنمی آید . آدرس دانلود فایل  RosAsmFull.zip :

https://s18.picofile.com/file/8440934876/RosAsmFull.zip.htmlلینک مستقیم دانلود :

       https://s18.picofile.com/d/8440934876/ff9cc726-3677-49f7-bd97-70bf2c90cb7a/RosAsmFull.zip


روی عبارت RosAsmFull.zip  کلیک کنید  تا وارد صفحه ی دانلود این فایل در پیکوفایل ، شوید و بتوانید این فایل را دانلود نمایید . 

نکته


من در حال تدوین تمام مستندات پردازنده ی اینتل و یادداشتها و اسناد شرکت اینتل   می باشم و البته به محض آماده شدن این فایلها ، آنها را در قالب یک فایل زیپ با حجم 2 گیگابایت  ، اپلود خواهم کرد . انشاء ا....


+

+

+

وحید محمدی . وبلاگ وحیدمی . 


https://vahidmy.blog.ir


+

+

+

به روز رسانی مهم :


تاریخ بروزرسانی :


چهارشنبه 4 مرداد سال 1402 خورشیدی 

مصادف با 26 ژوئیه 2023 میلادی 


آدرس رسمی نگهداری و دانلود تمام نسخه های اسمبلر RosAsm در گیتهاب :
https://github.com/search?q=rosasm&type=repositories


متاسفانه سایتهای رسمی ، از دسترس خارج شده و یا اینکه محتوای نامرتبط دارند . لذا تنها مرجع رسمی برای دانلود RosAsm  ، سایت گیتهاب می باشد . 


بجز گیتهاب و البته وبلاگهای من ، سایر سایتهای مربوط به RosAsm  یا کاملا از دسترس خارج شده اند و یا اینکه محتوای نامربوط را نمایش می دهند. 


بنابراین ، شما باید اسمبلر RosAsm را فقط از گیتهاب یا از وبلاگهای من ، دانلود نمایید . بروزرسانی جدید :لینک مستقیم دانلود پکیج کامل اسمبلر RosAsm از وبلاگ وحیدمی:


از این لینک ، بصورت کاملا مستقیم ، نسخه ی جدید فایل RosAsmFull.zip را دانلود نمایید :


این فایل حاوی تمام نسخه های قدیم و جدید RosAsm و البته تعدادی از رفرنسهای مهم و آموزشی  و تعدادی فایل جدید می باشد . 


من تمام نسخه های قدیم و جدید RosAsm را که از گیتهاب دانلود کرده بودم به درون این فایل کپی کردم .دانلود نسخه ی جدید پکیج کامل اسمبلر RosAsm :


برای دانلود جدیدترین و کاملترین پکیج اسمبلر RosAsm کافیست روی فایل زیر کلیک نمایید تا مستقیما از طریق وبلاگ وحیدمی ، دانلود شود یا اینکه روی URL کلیک کنید . در هر حال ، فرقی نمی کند زیرا هردو ، حاوی یک فایل یکسان می باشند . 


هشدار :


فقط روی یکی از این لینک ها دانلود نمایید تا ، فایل را بی جهت بصورت تکراری ، دانلود نکرده باشید . 


ضمنا بهتر است از یک دانلود منیجرسریع و قدرتمند با خاصیت ریزوم ،  استفاده نمایید . 


حجم فایل :  179 مگابایت  
Size of File:  179 MBDownload From this Direct link:


RosAsmFull.zipOr Download From This URL:https://bayanbox.ir/download/1547005764689585594/RosAsmFull.zip