به نام خدا


Post 12 is missing link


پست شماره 12 حلقه ی مفقوده است .پست شماره 12 وبلاگ وحیدمی (post 12)  ، ناخواسته حذف شده است و درواقع حلقه ی مفقوده ی این وبلاگ است . متاسفانه من نتوانستم این پست را به هیچ طریقی بازیابی نمایم . لطفا اینقدر به دنبال پست 12 نگردید .


من دقیقا نمی دانم موضوع پست شماره ی 12 چه بوده است . ولی بهرحال این پست شامل مطالبی از مجموعه ی موضوعات  وبلاگ وحیدمی بوده است .


بهرحال ، با وجود تلاشهای فراوان قادر به بازیابی پست شماره ی 12 نیستم . ضمن اینکه این پست ، بسیار قدیمی است و اصلا یادم نمی آید در این پست ، چه مطالبی را نوشته ام . اگر یادم می آمد حتما مطالب پست 12 را در یک پست جدید ، بازنویسی می کردم . اما متاسفانه چیزی یادم نمی آید . شرمنده .از همه ی بازدیدکنندگان محترم درخواست می کنم اینقدر به دنبال post 12  نگردید زیرا این پست بصورت ناخواسته حذف شده است  و مطالب اش را فراموش کرده ام .


با تشکر


وحید محمدی - وبلاگ وحیدمی .


https://vahidmy.blog.ir
لطفا به پست قبلی که در مورد زنده بودن مایکل جکسون می باشد مراجعه فرمایید . یک ویدیو آپلود کرده ام که ثابت می کند مایکل جکسون هنوز زنده است .


لینک حاوی ویدیویی که ثابت می کند مایکل جکسون هنوز زنده است:


https://vahidmy.blog.ir/post/Is-Michael-Jackson-still-living


 


همچنین به پست دیماش نیز مراجعه فرمایید تا بتوانید جدیدترین آثار دیماش قودای برگن  خواننده ی معروف قزاقستان و جهان را با لینک مستقیم ، دانلود نمایید .


لینک پست دیماش (Dimash) را در پست مربوط به مایکل جکسون قرار داده ام .


لینک مستقیم پست دیماش :


https://vahidmy.blog.ir/post/Dimashهمچنین یکی از آثار لوچانو پاواروتی را نیز در پست مربوط به زنده بودن مایکل جکسون ( پست شماره 291 ) ، قرار داده ام که  می توانید دانلود فرمایید .