به نام خدا آدام لوپز در موسسه کتاب گینس با  اجرای   نت C#8 معروف به نت سی شارپ یا نت  دو دیز ۸  توانست به  مقدار  نیم پرده بالاتر  از بالاترین نت  پیانو  از حنجره ی خود صدا تولید کند   و نام خود را به عنوان صاحب بالاترین نت موسیقی در جهان ؛ در کتاب گینس ثبت کند . 


ویدیوی مربوطه را می توانید از آرشیو وبلاگ وحیدمی یا از سایت آپارات  دانلود نمایید . تاکنون هیچکس حتی دیماش یا  برت منینگ  نتوانسته اند به نت C#8 یا  دو دیز ۸   دست یابند . 


این نت را فقط ارگ کلیسا می تواند اجرا کند زیرا  ارگ کلیسا تا ۱۲ اکتاو یعنی ۲۴ دانگ  مساحت صدا دارد . 


تنها رقیب آدام لوپز ، ارگ کلیسا می باشد . 


هیچ ساز دیگری نمی تواند با حنجره آدام لوپز  همراهی نماید . درواقع ؛  آدام لوپز توانست پیانو را شکست دهد . 


فقط یک نوازنده ارگ کلیسا  که همزمان باید با دو دست و دو پای برهنه ؛ کلیدهای شبه پیانو  در بالا  و غلطکهای بخش پایینی ارگ کلیسا را حرکت دهد و  بنوازد ؛ می تواند در یک ارکست  با آدام لوپز همراهی نماید .


خانم ها  در  کار با ارگ کلیسا  از  مهارت بیشتری  نسبت به آقایون برخوردار هستند زیرا خانم ها می توانند در یک زمان واحد از هر دو نیمکره مغزشان استفاده کنند ولی انجام اینکار برای آقایون  دشوار است . لذا اکثر نوازندگان  ارگ کلیسا  ؛ خانم  می باشند . 


حرکت دادن همزمان  شصتی های شبه پیانو با هر دو دست   و  غلطکهای پایین زیر  پای نوازنده   حقیقتا  کار بسیار دشواری است . 


کمتر کسی در دنیا  حاضر می شود با ارگ کلیسا  نوازندگی  کند . کار هر کسی نیست .


خب با این تفاسیر ؛ می توانم ادعا کنم که آدام لوپز   سلطان موسیقی جهان است و می تواند با تمام سازهای  موسیقی  همراهی  و همنوایی کند حتی با ارگ کلیسا . +

هر دو  آدام  لوپز  و برت  منینگ ؛ خواننده های فوق حرفه ای در سطح  جهانی می باشند . 
من حدس می زنم که  آدام لوپز در کلاسهای  صداسازی  استاد برت  منینگ حضور داشته یا اینکه ویدیوهای آموزشی برت منینگ را دیده است و با تکنیکهای جدید افزایش مساحت صدا آشنا شده است . +


 من یعنی وحیدمی نیز  تعدادی از  ویدیوهای آموزشی مربوط به صداسازی و اجرای نت های بسیار بالا متعلق به برت منینگ را از آپارات دانلود کردم و الان می توانم نت فا ۶ یعنی  F6  را براحتی  هم در آواز و هم در تلاوت قرآن اجرا کنم . 


من هر روز در حال آواز خواندن و تلاوت قرآن  در محدوده ی نت های  A1  تا  F6  می باشم . یعنی نزدیک به ۵ اکتاو که با  ۱۰  دانگ  برابری  می کند . 


اگر تعریف از خود  نباشد ؛ این بنده ی حقیر و این دیکتاتور خیرخواه  دارای صدای  ده دانگ  می باشم  !! با تکنیکهای رایگان و  مفید استاد برت  منینگ  حالا می توانم بدون مشکل و براحتی  در محدوده ی بالا  آواز و قرآن بخوانم . 


قصد دارم اگر خدا بخواهد  کم کم به نت سی شارپ  یعنی نت  C#8  نزدیک شوم . 


نت ایده آل برای من ؛   فا ۸  یا  F8  می باشد . 


قصد دارم مساحت و رنج صدای حنجره  ام را  بین نتهای  فا ۱  یعنی  F1    تا  فا 8    یعنی  F8   تنظیم  کنم . 


آنوقت می توانم ادعا کنم که صدایم  چهارده دانگ است ! 


صدای شش دانگ و   هفت دانگ و هشت دانگ و ده دانگ برایم کافی نیست . دوست دارم پیشرفت کنم و صدای چهارده دانگ  یعنی هفت اکتاو  را به دست بیاورم . از شکست دادن  آدام لوپز  و دیماش و برت منینگ  لذت می برم ! 

 


آدام لوپز  و برت منینگ  و دیماش و  شجریان پدر و  پسر  و ایرج  بسطامی و عبدالباسط محمد عبدالصمد و سعید مسلم و محمد عمران و   لوسیانو  پاواروتی  و   مایکل جکسون  و   سایر سلاطین صدا و موسیقی   را دوست دارم ولی دلم می خواهد  رکورد بالاترین نت  جهان  که به آدام لوپز  تعلق دارد را  بشکنم  !

استاد برت  منینگ  به شما  ماهی نمی دهد بلکه   ماهیگیری را بصورت رایگان و کاربردی  یاد می دهد و بسیار خوش اخلاق و متواضع و با ادب می باشد و هرگز  هنرجو  را   تحقیر نمی کند و با مردم ایران و زبان فارسی نیز رابطه ی خوبی دارد . 


برت منینگ هرگز  نمی گوید : اگر صدایت لیاقت داشت آنوقت به کلاس آواز بیا !!! 


این توهین  و تحقیر فقط توسط یک  مربی ایرانی در سایت شخصی اش خطاب به  کاربران  انجام شد . 


واقعا برای این مربی بی ادب و بی شخصیت که به شعور هنرجوها  توهین کرد متاسفم.اخلاق ؛ حرف اول و آخر را در زندگی می زند .برت  منینگ یک آمریکایی خوش اخلاق و با ادب و باسواد و متواضع است و چند شاگرد ایرانی نیز  دارد و با زبان فارسی و کشور ایران رابطه خوبی دارد و  پول پرست و بی ادب و مغرور نیست . آدام لوپز نیز  همچون برت منینگ ؛   پربار و سربه زیر  و مهربان  و  با ادب و متواضع  و دست و دلباز می باشد و علم خود را به رایگان در اختیار همه قرار می دهد . او نیز آمریکایی است .


 

فرهنگ و ادب را باید در اساتید و کاربران خارجی پیدا کرد . 


کاربران خارجی  نیز بسیار مودب تر و فهمیده تر از کاربران ایرانی می باشند +


حالا باز بگویید :  مرگ بر آمریکا !!!  آمریکایی ها هیچوقت  شعار  مرگ بر علیه هیچ کشوری  سر ندادند .


آنها از  ما  باهوشتر و زیرکتر و  مودب تر و  متواضعتر می باشند . 


+

موسیقی بهانه  است .   حرف من  چیز دیگری است . سلام   مرا به  پهبادهای ایرانی که با کمک مهندسی معکوس  پهباد آمریکایی  ساخته شدند برسانید ! 


به پهبادهای ایرانی بگویید که وحیدمی گفته است اگر  هگز ادیتور نبود شما هرگز از شکم پهباد آمریکایی متولد نمی شدید . پس قدر  هگز ادیتور و فرایند مهندسی معکوس را بدانید  و با زبان ماشین آشتی کنید. ای  مردم ایران و ای دانشمندان و مهندسان ایرانی و ای دولتمردان و ای مسوولین ایرانی   ؛  با کمک زبان ماشین یعنی صفر و یک  ؛ دنیا را به نفع خودتان تغییر دهید. ایده : 


تنها راه برای  شکست دادن دولت  آمریکا در این است که از زبان ماشین و هگز ادیتور و مهندسی معکوس استفاده کنید . 


مخلص کلام : 


قدرت در هگز ادیتور است ! 


++وحیدمی . دیکتاتور خیرخواه !